x
Amphenol ED487-1J001M-97 FO Patch Cord LC/PC-ST/PC SM 9/125 Duplex 1M (2.0mm)
Amphenol ED487-1J001M-97 FO Patch Cord LC/PC-ST/PC SM 9/125 Duplex 1M (2.0mm)
  • Amphenol ED487-1J001M-97 FO Patch Cord LC/PC-ST/PC SM 9/125 Duplex 1M (2.0mm)
  • Amphenol ED487-1J001M-97 FO Patch Cord LC/PC-ST/PC SM 9/125 Duplex 1M (2.0mm)
Ürün Grubu Single Mod Patch Kablo
Marka Amphenol
Ürün Kodu 17344
 
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.