x
Amphenol ED441-1J002M-97 FO Patch Cord LC/PC-SC/PC SM 9/125 Duplex2M (2.0mm)
Amphenol ED441-1J002M-97 FO Patch Cord LC/PC-SC/PC SM 9/125 Duplex2M (2.0mm)
  • Amphenol ED441-1J002M-97 FO Patch Cord LC/PC-SC/PC SM 9/125 Duplex2M (2.0mm)
  • Amphenol ED441-1J002M-97 FO Patch Cord LC/PC-SC/PC SM 9/125 Duplex2M (2.0mm)
  • Amphenol ED441-1J002M-97 FO Patch Cord LC/PC-SC/PC SM 9/125 Duplex2M (2.0mm)
  • Amphenol ED441-1J002M-97 FO Patch Cord LC/PC-SC/PC SM 9/125 Duplex2M (2.0mm)
  • Amphenol ED441-1J002M-97 FO Patch Cord LC/PC-SC/PC SM 9/125 Duplex2M (2.0mm)
Ürün Grubu Single Mod Patch Kablo
Marka Amphenol
Ürün Kodu 12331
Ürün Fiyatı 16,00 $
Havale İle 18,88 USD
(%0 Havale İndirimi)
 
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.