x
Amphenol ED441-1J001M FO Patch Cord LC/PC-SC/PC SM 9/125 Duplex1M (2.0mm)
Amphenol ED441-1J001M FO Patch Cord LC/PC-SC/PC SM 9/125 Duplex1M (2.0mm)
  • Amphenol ED441-1J001M FO Patch Cord LC/PC-SC/PC SM 9/125 Duplex1M (2.0mm)
  • Amphenol ED441-1J001M FO Patch Cord LC/PC-SC/PC SM 9/125 Duplex1M (2.0mm)
Ürün Grubu Single Mod Patch Kablo
Marka Amphenol
Ürün Kodu 14856
Ürün Fiyatı 1.500,00 $
Havale İle 1.769,82 USD
(%0 Havale İndirimi)
 
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.