x
Döviz Kurları
USD:5.7019 EUR:6.4203
Marka Listesi
XPCable 5909 XPCable 4 Core 9/125 SM Çelik Zırhlı Fiber Optik Kablo 0,76 USD
XPCable 19765 XPCable 8 Core 9/125 SM Çelik Zırhlı Fiber Optik Kablo 0,83 USD
XPCable 19767 XPCable 8 Core 50/125 MM Çelik Zırhlı Fiber Optik Kablo 1,09 USD
XPCable 19766 XPCable 4 Core 50/125 MM Çelik Zırhlı Fiber Optik Kablo 0,92 USD
XPCable 19771 XPCable Pigtail SM 1M (ST/SC/LC/FC) 3,65 USD
XPCable 19770 XPCable Pigtail MM 1M (ST/SC/LC/FC) 3,70 USD
XPCable 19768 XPCable Patch Cord MM 2m duplex (ST/SC/LC/FC)-(ST/SC/LC/FC ) 15,00 USD
XPCable 19769 XPCable Patch Cord SM 2m duplex (ST/SC/LC/FC)-(ST/SC/LC/FC )
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.