x
Amphenol 14985 Amphenol ED4D4-1J015M FO Patch Cord LC/PC-LC/PC SM 9/125 Duplex 15M 2.0mm 26,00 USD
Amphenol 14984 Amphenol ED4D4-1J001M FO Patch Cord LC/PC-LC/PC SM 9/125 Duplex 1M 2.0mm 15,00 USD
Amphenol 14856 Amphenol ED441-1J001M FO Patch Cord LC/PC-SC/PC SM 9/125 Duplex1M (2.0mm) 1.500,00 USD
Amphenol 14143 Amphenol ED4D4-1J002M FO Patch Cord LC/PC-LC/PC SM 9/125 Duplex 2M 2.0mm 16,00 USD
Amphenol 14024 Amphenol E4187-1J002M FO Patch Cord SC/PC-ST/PC SM 9/125 Duplex 2M 2.0mm 17,00 USD
Amphenol 13132 Amphenol E4141-1J001M FO Patch Cord SC/PC-SC/PC SM 9/125 Duplex 1M 2.0mm 15,00 USD
Amphenol 13041 Amphenol E4187-1J001M-97 FO Patch Cord SC/PC-ST/PC SM 9/125 Duplex 1M 2.0mm 16,00 USD
Amphenol 12647 Amphenol E4141-1J002M-97 FO Patch Cord SC/PC-SC/PC SM 9/125 Duplex 2M 2.0mm 16,00 USD
Amphenol 12331 Amphenol ED441-1J002M-97 FO Patch Cord LC/PC-SC/PC SM 9/125 Duplex2M (2.0mm) 16,00 USD
Amphenol 19691 Amphenol E4141-AJ010M-97 FO Patch Cord SC/PC-SC/PC MM 50/125 OM3 Duplex 10m (2.1mm) 28,00 USD
Amphenol 19690 Amphenol E4141-AJ005M-97 FO Patch Cord SC/PC-SC/PC MM 50/125 OM3 Duplex 5m (2.1mm) 23,00 USD
Amphenol 19689 Amphenol E4141-AJ003M-97 FO Patch Cord SC/PC-SC/PC MM 50/125 OM3 Duplex 3m (2.0mm) 21,00 USD
Amphenol 19688 Amphenol E4141-AJ002M-97 FO Patch Cord SC/PC-SC/PC MM 50/125 OM3 Duplex 2m (2.0mm) 20,00 USD
Amphenol 19687 Amphenol E4141-AJ001M-97 FO Patch Cord SC/PC-SC/PC MM 50/125 OM3 Duplex 1m (2.0mm) 19,00 USD
Amphenol 19686 Amphenol E4187-AJ010M-97 FO Patch Cord SC/PC-ST/PC MM 50/125 OM3 Duplex 10m (2.0mm) 29,00 USD
Amphenol 19685 Amphenol E4187-AJ005M-97 FO Patch Cord SC/PC-ST/PC MM 50/125 OM3 Duplex 5m (2.0mm) 24,00 USD
Amphenol 19684 Amphenol E4187-AJ003M-97 FO Patch Cord SC/PC-ST/PC MM 50/125 OM3 Duplex 3m (2.0mm) 22,00 USD
Amphenol 19683 Amphenol E4187-AJ002M-97 FO Patch Cord SC/PC-ST/PC MM 50/125 OM3 Duplex 2m (2.0mm) 21,00 USD
Amphenol 19682 Amphenol E4187-AJ001M-97 FO Patch Cord SC/PC-ST/PC MM 50/125 OM3 Duplex 1m (2.0mm) 20,00 USD
Amphenol 19681 Amphenol E8787-AJ010M-97 FO Patch Cord ST/PC-ST/PC MM 50/125 OM3 Duplex 10m (2.0mm) 31,00 USD
Amphenol 19680 Amphenol E8787-AJ005M-97 FO Patch Cord ST/PC-ST/PC MM 50/125 OM3 Duplex 5m (2.0mm) 26,00 USD
Amphenol 19679 Amphenol E8787-AJ003M-97 FO Patch Cord ST/PC-ST/PC MM 50/125 OM3 Duplex 3m (2.0mm) 24,00 USD
Amphenol 19678 Amphenol E8787-AJ002M-97 FO Patch Cord ST/PC-ST/PC MM 50/125 OM3 Duplex 2m (2.0mm) 23,00 USD
Amphenol 19677 Amphenol E8787-AJ001M-97 FO Patch Cord ST/PC-ST/PC MM 50/125 OM3 Duplex 1m (2.0mm) 22,00 USD
Amphenol 19676 Amphenol 801-99999-10020 FO Patch Cord LC/PC-LC/PC MM 50/125 OM3 Duplex 20m (2.0mm) 37,00 USD
Amphenol 19675 Amphenol 801-99999-10015 FO Patch Cord LC/PC-LC/PC MM 50/125 OM3 Duplex 15m (2.0mm) 32,00 USD
Amphenol 19674 Amphenol 801-99999-10010 FO Patch Cord LC/PC-LC/PC MM 50/125 OM3 Duplex 10m (2.0mm) 27,00 USD
Amphenol 19673 Amphenol 801-99999-10005 FO Patch Cord LC/PC-LC/PC MM 50/125 OM3 Duplex 5m (2.0mm) 22,00 USD
Amphenol 19672 Amphenol 801-99999-10002 FO Patch Cord LC/PC-LC/PC MM 50/125 OM3 Duplex 2m (2.0mm) 19,00 USD
Amphenol 19671 Amphenol 801-99999-10001 FO Patch Cord LC/PC-LC/PC MM 50/125 OM3 Duplex 1m (2.0mm) 18,00 USD
Amphenol 19670 Amphenol ED487-AJ010M-97 FO Patch Cord LC/PC-ST/PC MM 50/125 OM3 Duplex 10m (2.0mm) 30,00 USD
Amphenol 19669 Amphenol ED487-AJ005M-97 FO Patch Cord LC/PC-ST/PC MM 50/125 OM3 Duplex 5m (2.0mm) 25,00 USD
Amphenol 19668 Amphenol ED487-AJ003M-97 FO Patch Cord LC/PC-ST/PC MM 50/125 OM3 Duplex 3m (2.0mm) 23,00 USD
Amphenol 19667 Amphenol ED487-AJ002M-97 FO Patch Cord LC/PC-ST/PC MM 50/125 OM3 Duplex 2m (2.0mm) 22,00 USD
Amphenol 19666 Amphenol ED487-AJ001M-97 FO Patch Cord LC/PC-ST/PC MM 50/125 OM3 Duplex 1m (2.0mm) 21,00 USD
Amphenol 19665 Amphenol ED441-AJ020M-97 FO Patch Cord LC/PC-SC/PC MM 50/125 OM3 Duplex 20m (2.2mm) 37,00 USD
Amphenol 19664 Amphenol ED441-AJ015M-97 FO Patch Cord LC/PC-SC/PC MM 50/125 OM3 Duplex 15m (2.1mm) 32,00 USD
Amphenol 19663 Amphenol ED441-AJ010M-97 FO Patch Cord LC/PC-SC/PC MM 50/125 OM3 Duplex 10m (2.0mm) 27,00 USD
Amphenol 19662 Amphenol ED441-AJ005M-97 FO Patch Cord LC/PC-SC/PC MM 50/125 OM3 Duplex 5m (2.0mm) 22,00 USD
Amphenol 19661 Amphenol ED441-AJ003M-97 FO Patch Cord LC/PC-SC/PC MM 50/125 OM3 Duplex 3m (2.0mm) 20,00 USD
Amphenol 19660 Amphenol ED441-AJ002M-97 FO Patch Cord LC/PC-SC/PC MM 50/125 OM3 Duplex 2m (2.0mm) 19,00 USD
Amphenol 19659 Amphenol ED441-AJ001M-97 FO Patch Cord LC/PC-SC/PC MM 50/125 OM3 Duplex 1m (2.0mm) 18,00 USD
Amphenol 19658 Amphenol ED4D4-AJ020M-97 MSFP LC-STANDARD LC, DUPLEX, MULTI-MODE, OM3, 50/125 20M 35,00 USD
Amphenol 19657 Amphenol ED4D4-AJ015M-97 MSFP LC-STANDARD LC, DUPLEX, MULTI-MODE, OM3, 50/125 15M 30,00 USD
Amphenol 19655 Amphenol ED4D4-AJ010M-97 MSFP LC-STANDARD LC, DUPLEX, MULTI-MODE, OM3, 50/125 10M 25,00 USD
Amphenol 19654 Amphenol ED4D4-AJ005M-97 MSFP LC-STANDARD LC, DUPLEX, MULTI-MODE, OM3, 50/125 5M 20,00 USD
Amphenol 19653 Amphenol ED4D4-AJ003M-97 MSFP LC-STANDARD LC, DUPLEX, MULTI-MODE, OM3, 50/125 3M 17,00 USD
Amphenol 19652 Amphenol ED4D4-AJ002M-97 MSFP LC-STANDARD LC, DUPLEX, MULTI-MODE, OM3, 50/125 2M 16,00 USD
XPCable 19768 XPCable Patch Cord MM 2m duplex (ST/SC/LC/FC)-(ST/SC/LC/FC ) 15,00 USD
Amphenol 19650 Amphenol E4141-3J010M-97 FO Patch Cord SC/PC-SC/PC MM 62,5/125 Duplex 10M 2.0mm 23,00 USD
Amphenol 19649 Amphenol E4141-3J001M-97 FO Patch Cord SC/PC-SC/PC MM 62,5/125 Duplex 1M 2.0mm 16,00 USD
Amphenol 19648 Amphenol E4187-3J010M-97 FO Patch Cord SC/PC-ST/PC MM 62,5/125 Duplex 10M 2.0mm 24,00 USD
Amphenol 19647 Amphenol E4141-3J005M-97 FO Patch Cord SC/PC-SC/PC MM 62,5/125 Duplex 5M 2.0mm 19,00 USD
Amphenol 19646 Amphenol E4187-3J003M-97 FO Patch Cord SC/PC-ST/PC MM 62,5/125 Duplex 3M 2.0mm 19,00 USD
Amphenol 19645 Amphenol E4187-3J001M-97 FO Patch Cord SC/PC-ST/PC MM 62,5/125 Duplex 1M 2.0mm 17,00 USD
Amphenol 19644 Amphenol E8787-3J010M-97 FO Patch Cord ST/PC-ST/PC MM 62,5/125 Duplex 10M 2.0mm 25,00 USD
Amphenol 19643 Amphenol E8787-3J005M-97 FO Patch Cord ST/PC-ST/PC MM 62,5/125 Duplex 5M 2.0mm 22,00 USD
Amphenol 19642 Amphenol E8787-3J003M-97 FO Patch Cord ST/PC-ST/PC MM 62,5/125 Duplex 3M 2.0mm 20,00 USD
Amphenol 19641 Amphenol E8787-3J002M-97 FO Patch Cord ST/PC-ST/PC MM 62,5/125 Duplex 2M 2.0mm 19,00 USD
Amphenol 19640 Amphenol E8787-3J001M-97 FO Patch Cord ST/PC-ST/PC MM 62,5/125 Duplex 1M 2.0mm 18,00 USD
Amphenol 19639 Amphenol ED441-3J020M-97 FO Patch Cord LC/PC-SC/PC MM 62,5/125 Duplex20M (2.0mm) 30,00 USD
Amphenol 19638 Amphenol ED441-3J015M-97 FO Patch Cord LC/PC-SC/PC MM 62,5/125 Duplex15M (2.0mm) 26,00 USD
Amphenol 19635 Amphenol ED4D4-3J015M-97 FO Patch Cord LC/PC-LC/PC MM 62,5/125 Duplex 15M 2.0mm 26,00 USD
Amphenol 19634 Amphenol ED4D4-3J010M-97 FO Patch Cord LC/PC-LC/PC MM 62,5/125 Duplex 10M 2.0mm 23,00 USD
Amphenol 19633 Amphenol ED4D4-3J005M-97 FO Patch Cord LC/PC-LC/PC MM 62,5/125 Duplex 5M 2.0mm 19,00 USD
Amphenol 19632 Amphenol ED4D4-3J003M-97 FO Patch Cord LC/PC-LC/PC MM 62,5/125 Duplex 3M 2.0mm 17,00 USD
Amphenol 19631 Amphenol ED4D4-3J001M-97 FO Patch Cord LC/PC-LC/PC MM 62,5/125 Duplex 1M 2.0mm 15,00 USD
Amphenol 19630 Amphenol ED487-3J010M-97 FO Patch Cord LC/PC-ST/PC MM 62,5/125 Duplex 10M (2.0mm) 25,00 USD
Amphenol 19629 Amphenol ED487-3J005M-97 FO Patch Cord LC/PC-ST/PC MM 62,5/125 Duplex 5M (2.0mm) 21,00 USD
Amphenol 19628 Amphenol ED487-3J003M-97 FO Patch Cord LC/PC-ST/PC MM 62,5/125 Duplex 3M (2.0mm) 19,00 USD
Amphenol 19627 Amphenol ED487-3J002M-97 FO Patch Cord LC/PC-ST/PC MM 62,5/125 Duplex 2M (2.0mm) 18,00 USD
Amphenol 19626 Amphenol ED441-3J010M-97 FO Patch Cord LC/PC-SC/PC MM 62,5/125 Duplex10M (2.0mm) 23,00 USD
Amphenol 19625 Amphenol ED441-3J005M-97 FO Patch Cord LC/PC-SC/PC MM 62,5/125 Duplex5M (2.0mm) 20,00 USD
Amphenol 19565 Amphenol ED441-3J002M-97 FO Patch Cord LC/PC-SC/PC MM 62,5/125 Duplex2M (2.0mm) 17,00 USD
Amphenol 19564 Amphenol ED441-3J001M-97 FO Patch Cord LC/PC-SC/PC MM 62,5/125 Duplex1M (2.0mm) 16,00 USD
Amphenol 19563 Amphenol E4141-2J010M-97 FO Patch Cord SC/PC-SC/PC MM 50/125 Duplex 10M (2.0mm) 23,00 USD
Amphenol 19559 Amphenol E4141-2J003M-97 FO Patch Cord SC/PC-SC/PC MM 50/125 Duplex 3M (2.0mm) 18,00 USD
Amphenol 19558 Amphenol E4187-2J010M-97 FO Patch Cord SC/PC-ST/PC MM 50/125 Duplex 10M (2.0mm) 23,00 USD
Amphenol 19557 Amphenol E4187-2J005M-97 FO Patch Cord SC/PC-ST/PC MM 50/125 Duplex 5M (2.0mm) 20,00 USD
Amphenol 19556 Amphenol E4187-2J003M-97 FO Patch Cord SC/PC-ST/PC MM 50/125 Duplex 3M (2.0mm) 19,00 USD
Amphenol 19555 Amphenol E4187-2J001M-97 FO Patch Cord SC/PC-ST/PC MM 50/125 Duplex 1M (2.0mm) 17,00 USD
Amphenol 19554 Amphenol E8787-2J010M-97 FO Patch Cord ST/PC-ST/PC MM 50/125 Duplex 10M (2.0mm) 25,00 USD
Amphenol 19553 Amphenol E8787-2J005M-97 FO Patch Cord ST/PC-ST/PC MM 50/125 Duplex 5M (2.0mm) 22,00 USD
Amphenol 19552 Amphenol E8787-2J003M-97 FO Patch Cord ST/PC-ST/PC MM 50/125 Duplex 3M (2.0mm) 20,00 USD
Amphenol 19551 Amphenol E8787-2J002M-97 FO Patch Cord ST/PC-ST/PC MM 50/125 Duplex 2M (2.0mm) 19,00 USD
Amphenol 19549 Amphenol E8787-2J001M-97 FO Patch Cord ST/PC-ST/PC MM 50/125 Duplex 1M (2.0mm) 18,00 USD
Amphenol 19548 Amphenol ED4D4-2J020M-97 FO Patch Cord LC/PC-LC/PC MM 50/125 Duplex 20M (2.0mm) 30,00 USD
Amphenol 19547 Amphenol ED4D4-2J015M-97 FO Patch Cord LC/PC-LC/PC MM 50/125 Duplex 15M (2.0mm) 26,00 USD
Amphenol 19546 Amphenol ED4D4-2J010M-97 FO Patch Cord LC/PC-LC/PC MM 50/125 Duplex 10M (2.0mm) 23,00 USD
Amphenol 19545 Amphenol ED4D4-2J005M-97 FO Patch Cord LC/PC-LC/PC MM 50/125 Duplex 5M (2.0mm) 19,00 USD
Amphenol 19544 Amphenol ED4D4-2J002M-97 FO Patch Cord LC/PC-LC/PC MM 50/125 Duplex 2M (2.0mm) 16,00 USD
Amphenol 19543 Amphenol ED487-2J010M-97 FO Patch Cord LC/PC-ST/PC MM 50/125 Duplex 10M (2.0mm) 25,00 USD
Amphenol 19542 Amphenol ED487-2J005M-97 FO Patch Cord LC/PC-ST/PC MM 50/125 Duplex 5M (2.0mm) 21,00 USD
Amphenol 19541 Amphenol ED487-2J003M-97 FO Patch Cord LC/PC-ST/PC MM 50/125 Duplex 3M (2.0mm) 19,00 USD
Amphenol 19540 Amphenol ED441-2J020M-97 FO Patch Cord LC/PC-SC/PC MM 50/125 Duplex20M (2.0mm) 28,00 USD
Amphenol 19539 Amphenol ED441-2J015M-97 FO Patch Cord LC/PC-SC/PC MM 50/125 Duplex15M (2.0mm) 26,00 USD
Amphenol 19538 Amphenol ED441-2J010M-97 FO Patch Cord LC/PC-SC/PC MM 50/125 Duplex10M (2.0mm) 23,00 USD
Amphenol 19537 Amphenol ED441-2J005M-97 FO Patch Cord LC/PC-SC/PC MM 50/125 Duplex5M (2.0mm) 19,00 USD
Amphenol 19332 Amphenol 801-99999-10003 FO Patch Cord LC/PC-LC/PC MM 50/125 OM3 Duplex 3m (2.0mm) 20,00 USD
Amphenol 19237 Amphenol ED4D4-2J003M-97 FO Patch Cord LC/PC-LC/PC MM 50/125 Duplex 3M (2.0mm) 17,00 USD
Döviz Kurları
USD:5.7734 EUR:6.5594
Haftanın Ürünleri
  • Fujitron FCB-T52CE16D0T-IT3F 2.0MP 3.6mm 40Mt. EXIR IR Bullet Hibrit Kamera 90,00 USD
  • Fujitron FCB-T52CE16D0T-IRF 2.0MP 3.6mm Lens 20Mt. IR Bullet Hibrit Kamera-Metal Kasa 57,00 USD
  • Fujitron FCD-T52CE56D0T-IRPF 2.0MP 3.6mm 20Mt. IR Dome Hibrit Kamera 48,00 USD
  • Fujitron FND-52CD1121 2.0MP 2.8mm/4mm 30Mt. IR Dome IP Kamera 138,00 USD
  • Fujitron FRD-X57116HGHI-F1 16 Kanal 1080P 1xSata 1xSes Hibrit DVR 295,00 USD
  • Fujitron FRD-X57108HGHI-F1 8 Kanal 1080P 1xSata 1xSes Hibrit DVR 200,00 USD
  • Fujitron FRD-X57104HGHI-F1 4 Kanal 1080P 1xSata 1xSes Hibrit DVR 120,00 USD
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.