x
Amphenol ED4D4-1J010M FO Patch Cord LC/PC-LC/PC SM 9/125 Duplex 10M 2.0mm
Amphenol ED4D4-1J010M FO Patch Cord LC/PC-LC/PC SM 9/125 Duplex 10M 2.0mm
  • Amphenol ED4D4-1J010M FO Patch Cord LC/PC-LC/PC SM 9/125 Duplex 10M 2.0mm
  • Amphenol ED4D4-1J010M FO Patch Cord LC/PC-LC/PC SM 9/125 Duplex 10M 2.0mm
Ürün Grubu Single Mod Patch Kablo
Marka Amphenol
Ürün Kodu 14986
 
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.