x
Amphenol ED4D4-1J001M FO Patch Cord LC/PC-LC/PC SM 9/125 Duplex 1M 2.0mm
Amphenol ED4D4-1J001M FO Patch Cord LC/PC-LC/PC SM 9/125 Duplex 1M 2.0mm
  • Amphenol ED4D4-1J001M FO Patch Cord LC/PC-LC/PC SM 9/125 Duplex 1M 2.0mm
  • Amphenol ED4D4-1J001M FO Patch Cord LC/PC-LC/PC SM 9/125 Duplex 1M 2.0mm
Ürün Grubu Single Mod Patch Kablo
Marka Amphenol
Ürün Kodu 14984
Ürün Fiyatı 15,00 $
Havale İle 17,70 USD
(%0 Havale İndirimi)
 
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.