x
Amphenol ED487-1J010M-97 FO Patch Cord LC/PC-ST/PC SM 9/125 Duplex 10M (2.0mm)
Amphenol ED487-1J010M-97 FO Patch Cord LC/PC-ST/PC SM 9/125 Duplex 10M (2.0mm)
Ürün Grubu Single Mod Patch Kablo
Marka Amphenol
Ürün Kodu 19521
Ürün Fiyatı 23,00 $
Havale İle 27,14 USD
(%0 Havale İndirimi)
 
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.