x
Amphenol ED487-1J005M-97 FO Patch Cord LC/PC-ST/PC SM 9/125 Duplex 5M (2.0mm)
Amphenol ED487-1J005M-97 FO Patch Cord LC/PC-ST/PC SM 9/125 Duplex 5M (2.0mm)
Ürün Grubu Single Mod Patch Kablo
Marka Amphenol
Ürün Kodu 19520
Ürün Fiyatı 20,00 $
Havale İle 23,60 USD
(%0 Havale İndirimi)
 
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.