x
Amphenol E8787-1J002M-97 FO Patch Cord ST/PC-ST/PC SM 9/125 Duplex 2M 2.0mm
Amphenol E8787-1J002M-97 FO Patch Cord ST/PC-ST/PC SM 9/125 Duplex 2M 2.0mm
  • Amphenol E8787-1J002M-97 FO Patch Cord ST/PC-ST/PC SM 9/125 Duplex 2M 2.0mm
  • Amphenol E8787-1J002M-97 FO Patch Cord ST/PC-ST/PC SM 9/125 Duplex 2M 2.0mm
Ürün Grubu Single Mod Patch Kablo
Marka Amphenol
Ürün Kodu 17677
Ürün Fiyatı 18,00 $
Havale İle 21,24 USD
(%0 Havale İndirimi)
 
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.