x
Amphenol E6200-1B001M-97 FO Pigtail FC/PC SM 9/125 1mt
Amphenol E6200-1B001M-97 FO Pigtail FC/PC SM 9/125 1mt
Ürün Grubu Single Mod Pigtail
Marka Amphenol
Ürün Kodu 19695
Ürün Fiyatı 3,50 $
Havale İle 4,13 USD
(%0 Havale İndirimi)
 
  • 1/4' SONY wide-angle CCD lens
  • 10 Lux altında CDS ile çalışma
  • 420TVL Çözünürlük
  • S/N Oranı: 46dB
  • 1.0VP-P 75ohm video çıkış
  • IP68 Water-proof
  • Normal veya ayna görüntüleme (opsiyonel)
  • Kolay kurulum ve montaj
  • 170° Lens görüş açısı
  • -40°C ~ 105°C İşletim Sıcaklığı
  • DC12V, Max 150mA
  • Boyutlar: 35*32*25 mm
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.