x
Amphenol E4141-1J001M FO Patch Cord SC/PC-SC/PC SM 9/125 Duplex 1M 2.0mm
Amphenol E4141-1J001M FO Patch Cord SC/PC-SC/PC SM 9/125 Duplex 1M 2.0mm
  • Amphenol E4141-1J001M FO Patch Cord SC/PC-SC/PC SM 9/125 Duplex 1M 2.0mm
  • Amphenol E4141-1J001M FO Patch Cord SC/PC-SC/PC SM 9/125 Duplex 1M 2.0mm
  • Amphenol E4141-1J001M FO Patch Cord SC/PC-SC/PC SM 9/125 Duplex 1M 2.0mm
  • Amphenol E4141-1J001M FO Patch Cord SC/PC-SC/PC SM 9/125 Duplex 1M 2.0mm
  • Amphenol E4141-1J001M FO Patch Cord SC/PC-SC/PC SM 9/125 Duplex 1M 2.0mm
Ürün Grubu Single Mod Patch Kablo
Marka Amphenol
Ürün Kodu 13132
Ürün Fiyatı 15,00 $
Havale İle 17,70 USD
(%0 Havale İndirimi)
 
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.